Nasze rowery

fat

Cube Nutrail - rower na każde warunki, świetny na śnieg, piach, błoto i co tylko sobie wymyślimy. Obecnie z napędem 1x11 i pneumatyczną sztycą. Wkrótce zyska wyjątkową kasetę e*thirteen 9-46.

Add a comment

scott sp

Scott Spark 750 - uniwersalny Full, sprawdzający się świetnie zarówno w górach jak i długich trasach. Nie jest to maszyna Nino, ale dobrze radzi sobie nawet w Bike Maratonie. Póki co, jeszcze w fabrycznej konfiguracji.

Add a comment

mond

Bardzo sztywna i szybka maszyna - Mondraker Podium Carbon 2016. Na obecną chwilę jest to fabryczny set, ale plany modyfikacji już są.

 

Add a comment

Mondraker Podium 02 resize resize

Rower zbudowany na doskonałej i sztywnej ramie Mondraker Podium. Napęd i komponenty dobrane wg moich priorytetów, którymi nie było maksymalne obniżenie wagi całego roweru :)

Add a comment

triton wapid

Kolejna wersja tytanowego tłentynajnera w wersji 27,5 na plusie. Koła 27,5 i opony 2.8 dają niesamowite efekty podczas jazdy :)

Add a comment

http://www.test.rowery650b.eu/images/stories/o%20nas/nasze%20rowery/wapid_triton/P1050761aa.JPG

Mój wehikuł powstał na bazie tytanowej ramy wyprodukowanej przez Triton. Rama wykonana wg mojego projektu ma spełniać wszystkie moje oczekiwania. Rama jest niesamowita...

Add a comment

http://www.test.rowery650b.eu/images/stories/o%20nas/nasze%20rowery/rowery/giant%20xtc.png

  Ostatni mój nabytek Giant XTC 0 29er (model 2012) bardzo dynamiczny i energetyczny rower. Chyba zostanę przy nim na dłużej !

Add a comment

http://www.test.rowery650b.eu/images/stories/o%20nas/nasze%20rowery/rowery/mbike_renegade.png

Przelotny romans z Mbike Renegade 29

 

 

 

Add a comment

http://www.test.rowery650b.eu/images/stories/o%20nas/nasze%20rowery/rowery/zaboo.png

Całkiem żwawy, żywy i węglowy Zombie czyli voodoo po mojemu.

 

 

Add a comment

http://www.test.rowery650b.eu/images/stories/o%20nas/nasze%20rowery/rowery/salsa_red.png

Salsa Mamasita model 2010 kolor red rocket i trochę zmienione geo czyli ciąg dalszy mojej przygody z ostrą czerwona papryczką.

 

Add a comment

http://www.test.rowery650b.eu/images/stories/o%20nas/nasze%20rowery/rowery/felt.png

Felt Nine Comp to od niego zaczęła się moja przygoda z 29er. Gdy go kupowałem w 2009 roku sprzedawca najpierw starł grubą warstwę kurzu jaka na nim osiadła, bo kto przy zdrowych zmysłach kupuje takiego dziwoląga?

 

                                                                                                                                                                 

 

Add a comment

http://www.test.rowery650b.eu/images/stories/o%20nas/nasze%20rowery/spec_rockhopper_by_artd/RockhopperRed2010_org.JPG

Rockhopper SL Comp 29 - (występował z przydomkiem Red ;) - to mój pierwszy twentyniner. Rocznik 2010 ale kupiłem go w 2011 i już w sklepie wymieniłem amortyzator. Dalsze zmiany w osprzęcie nastąpiły po przyjeździe do domu gdyż zakup związany był w transakcją sprzedaży poprzednika. Trochę czasu trwało (moja Żona była tym faktem zaniepokojona ;) , zanim wyrzekłem - “ten rower jest extra!”.

Add a comment